Bize Ulaşın: +90 (212) 327 25 65 - E-posta info@dnkmuzik.com.tr

SANATÇILARIMIZ

Dilek Arman

Sanatçı

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümü mezunu olan Dilek Arman, 2014  Mart ayında DNK müzik öncülüğünde  çıkartacağı  ”Doğum Günü” adlı albümü ile Türk müzik dünyasına Merhaba dedi. Dilek Arman bu albümünde Erhan Güleryüz ve daha birçok güçlü ismin parçalarını seslendimiştir.

Haluk Levent

Sanatçı

26 Kasım 1968′de Adana’nın Yüreğir ilçesinde doğdu. İlkokulu Sabancı İlk Öğretim Okulu’nda okudu. Adana Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Sonra sırasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği,Ankara Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Muhasebe bölümünde kısa zamanlar öğrencilik yaptı. Üniv ersite giriş sınavlarını kazanıyordu ama eğitimini istikrarlı bir şekilde ilerletemiyordu. Bu durumda ailesinin maddi sıkıntıları da önemli bir rol oynuyordu.

Hadi Kara

Sanatçı

30.05.1982 tarihinde Samsun’un Havza ilçesinde doğan ( Abdul ) Hadi Kara, ilk ve orta öğrenimini Amasya’nın Merzifon ilçesinde tamamladı. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitim Bölümünü kazandı. Burada Prof. Dr. Nevzad Atlığ, Prof. Dr. Alaâddin Yavaşça, Prof. Dr. Selahattin İçli, Prof. Dr. Can Etili Ökten, İstanbul Devlet Operası Baş Tenoru Erol Uras, Öğr. Gör. Münip Utandı, Yrd. Doç. Fatma Gökdel’den, Repertuar, Şan ve Nazariyat dersleri aldı. Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Türk Tasavvuf Müziği korolarında solist ve korist olarak; bir çok sahne, konser, stüdyo ve albüm çalışmalarında da müzik yönetmeni ve vokal olarak yer aldı. Bundan sonraki sanat hayatını ilahi nağmelerle sürdürme hedefini taşıyor.